Sterownik do taśm led - podpowiadamy jaki wybrać
Planujesz montaż taśm led? A może już takowe masz? W naszym artykule podpowiadamy jaki sterownik do taśm led warto wybrać. Zachęcamy do lektury!
2019-10-30, 13:42

Taśmy LED - ciekawe rozwiązanie nie tylko do mieszkania

Taśmy LED są coraz częściej stosowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jako oświetlenie czy doświetlenie schodów, blatów kuchennych i nie tylko. Co więcej Ledy stosowane są także w lokalach usługowych jak restauracje, modne showroomy, sklepy odzieżowe i nie tylko. Warto jednak zaopatrzyć w odpowiednie akcesoria do ledowych taśm, szczególnie kolorowych. Jednym z nich jest sterownik do taśm led. A który z wielu dostępnych na rynku warto wybrać? 

Sterownik do taśm led  z oferty 

W ofercie  AKB POLAND, producenta oświetlenia LEDowego oraz wszelkich akcesorii i dodatków znajdziemy model sterownika do taśm led LED RGB IR44 6A. Jest to sterownik, który kompatybilny jest z wielokolorowymi taśmami RGB i RGB+W, niskonapięciowymi jak  12/24V. Sterownik pozwala na wybór jednego lub wielu  z 20 zaprogramowanych kolorów, w tym 5 odcieni białego za pomocą bezprzewodowego pilota. Możliwe jest także stworzenie indywidualnej kombinacji, która dzięki funkcji power off memory, zachowa także w pamięci ostatnio używaną kombinację. Pilot posiada sterowanie  na PODCZERWIEŃ IR oraz zasięg 2-3 metry. 

KONTAKT / AUTOR
AKB-Poland
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy